УЗНАГАРОДЫ – ЛЕПШЫМ! | Заря над Бугом

УЗНАГАРОДЫ – ЛЕПШЫМ!

Брэсцкi раённы выканаўчы камiтэт, разгледзеўшы хадайнiцтвы сельскагаспадарчых прадпрыемстваў раёна i прадпрыемстваў перапрацоўчай прамысловасцi АПК, узнагародзiў Ганаровымi граматамi раённага выканаўчага камітэта:

— начальніка участка рэалізацыі ААТ “Брэсцкае марожанае” Алену Леанідаўну КАЗЮРУ;

намесніка генеральнага дырэктара па вытворчасці ААТ “Савушкін прадукт” Вольгу Міхайлаўну ЛУЧЫЦ –

за добрасумленную  працу, прафесіяналізм,  асабісты ўклад у развіццё вытворчасці  і  ў сувязi з прафесiйным святам — Днём  працаўнiкоў сельскай гаспадаркi i перапрацоўчай прамысловасцi аграпрамысловага комплексу.

Аператара машыннага даення унітарнага прадпрыемства “Прылуцкі бок” Ганну Раманаўну АНДРАСЮК;

жывёлавода ААТ “СГЦ “Заходні” Валерыя Пятровіча ГАЎРЫЛЮКА;

начальніка ўчастка жывёлагадоўлі ААТ  “СГЦ “Заходні” Алену Піліпаўну ДАРАШУК;

аператара машыннага даення КУСП “Саўгас Брэсцкі» Святлану Яўгеньеўну КОРАНЕВУ;

галоўнага агранома ААТ “Камароўка” Юрыя Аляксеевіча МЕНДЗЕЛЕВА;

птушкавода ААТ “Птушкафабрыка Мядноўская” Наталію Яўгеньеўну МІХАЛЬЧУК;

вадзіцеля 1-га класа ААТ “За мір” Валерыя Казіміравіча НАПЛЕХУ;

трактарыста-машынiста СВК “Астрамечава” Уладзіміра Аляксеевіча ПАНАСЦЬ;

агародніка ААТ  “Цяплiчны камбiнат “Бярэсце” Галіну Валянцінаўну ПЕТРУКОВІЧ;

трактарыста-машыніста сельскагаспадарчай вытворчасці КУСП “Маладая гвардыя” Пятра Пятровіча СЯРКО;

трактарыста-машынiста сельскагаспадарчай вытворчасці СВК “Чарнаўчыцы” Дзмітрыя Міхайлавіча УЛАСАЎЦА;

аператара машыннага даення ДУСП “Племзавод Мухавец” Іну Мікалаеўну ФІЛАНОВІЧ;

трактарыста-машыніста сельскагаспадарчай вытворчасці  ААТ “Брэсцкі райаграсэрвіс” Васілія Сцяпанавіча ХЕВУКА;

галоўнага эканаміста ААТ “Агра-сад Расвет” Валянціну Васільеўну ЯРМОЛІК

— за шматгадовую  працу, добрасумленнае выкананне  працоўных абавязкаў, дасягненне высокіх вытворчых паказчыкаў i ў сувязi з прафесiйным святам — Днём  працаўнiкоў сельскай гаспадаркi i перапрацоўчай прамысловасцi аграпрамысловага комплексу.

***

Президиум Брестского районного Совета депутатов, рассмотрев соответствующие представления, наградил Почетными грамотами районного Совета депутатов:

агронома-садовода СПК «Чернавчицы» Марию Петровну ОШУРКЕВИЧ;

птицевода ОАО «Птицефабрика Медновская» Любовь Ивановну ВАСИЛЮК;

зверовода СПК «Остромечево» Ольгу Антоновну ГРЕЧКО;

тракториста-машиниста УП «Прилукская сторона» Александра Александровича ОНОФРИЙЧУКА;

животновода ОАО «За мир» Николая Николаевича МАКАРЕВИЧА;

тракториста-машиниста КУСП «Молодая гвардия» Николая Николаевича ШИШКАНОВА;

водителя автомобиля ОАО «СГЦ «Западный» Владимира Васильевича ХЛЕВНОГО;

оператора машинного доения ОАО «СГЦ «Западный» Валентину Николаевну КОЗЛОВСКУЮ;

садовода ОАО «Агро-сад Рассвет» Аллу Николаевну КОТКОВЕЦ;

водителя автомобиля ОАО «Брестский райагросервис» Александра Алексеевича ДОБРОЛИНСКОГО;

начальника компрессорного участка ОАО «Брестское мороженое» Николая Владимировича АРТИХОВИЧА;

тракториста-машиниста ГУСП «Племзавод Мухавец» Евгения Николаевича ФОМУКА;

овощевода бригады №4 ОАО ТК «Берестье» Нину Николаевну КАРПУК;

тракториста-машиниста КУСП «Совхоз Брестский» Сергея Ивановича НЕКРАШЕВИЧА;

ветеринарного врача ОАО «Комаровка» Анну Геннадьевну КОРНАЧ;

бригадира бригады №3 ОАО ТК «Берестье» Наталью Петровну БРИШТЕН;

ведущего инженера по гражданской обороне и чрезвычайным ситуациям ОАО «Савушкин продукт» Сергея Николаевича КИСЛЕНКОВА

— за многолетний труд, добросовестное выполнение служебных обязанностей и в связи с профессиональным праздником – Днем работников сельского хозяйства и перерабатывающей промышленности АПК.

 

 

Похожие новости

Create Account



Log In Your Account



Заказать звонок
+
Жду звонка!